Oooooh, het hangt al een aantal weken in de lucht en deze week hebben we eindelijk een GO!
Caitlyn interviewde mij op video voor haar afstuderen over hoe je duurzamer met je garderobe om kunt gaan.
Hoe fijn zou het zijn als als je kleding je persoonlijkheid weerspiegelt en jij je dus supergoed voelt in je outfit?
"Nu we weten hoe dit hele proces eruit ziet, kunnen we echt alleen maar zeggen: deze investering is iedere euro waard. Los daarvan is Yolande een ontzettend vrolijke, bekwame, leuke styliste, met wie je echt graag op pad gaat."
Interview met De Groene Meisjes over hoe je duurzamer met je garderobe kunt omgaan en wat voor zin het heeft om daar een professional voor in te huren.
Bij een serieus filmpje over duurzaamheid horen natuurlijk ook BLOOPERS!
Omdat hoedjes niet alleen voorbehouden moeten blijven aan het koninklijk huis!
Supercoole Martine ontmoette ik op de Flavourites-beurs en sindsdien ben ik trouw volger van haar (en van haar bestie Jessica's) blog Fantastic Moms. En eindelijk mocht ik zelf in the picture als Fantastic Mom! Whoop!
Te gek! Ik mocht de styling doen voor een heuse korte Nederlandse film!
Omdat geur zo'n onderdeel van je identiteit is en ik dus veel raakvlakken met Roos voel, maar vooral omdat ik het zó briljant vind, wil ik je hier heel graag over vertellen!
Kippenvel en alleen maar motivatie om vrouwen weer blij te laten zijn met hun garderobe!
In maart 2015 had ik mijn eigen fabulous fashionable standje op het FeelGood&Shop Event in Veghel. Je kon aanschuiven om een moodboard te maken om zo inzicht te krijgen in je eigen (gewenste) kledingstijl. Nicole van Meisje Eigenwijsje schoof aan en schreef er een superleuk stuk over!
In maart 2015 stond ik het Feelgood&Shop Event in Veghel. Maaike, één van de bloggers, schreef een superleuk stuk over me!
De prachtige Talita Kalloe van ZegMaarJij interviewde mij voor de "Binnenkijken"-rubriek van Piet Klerkx én ze maakte er ontzettend mooie foto's bij! Het originele stuk vind je op het blog van Piet Klerkx.
Lonneke van The Devil Wears Wibra interviewde mij voor haar rubriek "My Budget Home" en nodigde mij om stijladvies te geven tijdens Babes on a Budget, een fantastisch initiatief om de kledingbank van Den Bosch te kunnen ondersteunen. Kijk op Facebook hoe het was!
De Utrechtse Internet Courant interviewde mij voor hun rubriek "ZZP-ers in Utrecht" en het artikel verscheen maart 2015 online.
Op Fantastic Moms las ik een stuk over nieuwe hardloopschoenen en dat het oog ook wat wil.
Net als de meeste fashion-followers had ik natuurlijk ook al weken geleden het gelekte lookbook van Isabel Marant gezien. En me bedacht dat ik het een fantastische signature collectie vond.
Er was eens een meisje die op haar 17e in een boetiek werkte als bijbaan..
Wil je dat ik een stuk over stijl of kleding schrijf voor je website, webshop of blog? Graag! Dat vind ik namelijk Heel Erg Leuk.